tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Vakcíny pre Slovensko dodá Soros najskôr v roku 2030

Slovensku reálne hrozí, že vakcíny proti chyteniu nového koronavírusu v roku 2021 nedostane. Podľa slovenského hovorcu Georga Sorosa nie je Slovensko na takúto formu čipovania stále spôsobilé.

Hneď v prvý deň tohto roka vydal sám veľký Soros oficiálny harmonogram vakcinácie pre Európu v roku 2021. Slovensko ale v tomto zozname chýba. Po mohutnej vlne nespokojnosti Slovenského obyvateľstva musel musela sorosova mimovládka riešiť vzniknutý problém.

Vakcína na COVID-19 má výrazne vedľajsie účinky pri jedincoch s IQ menším, než 88. Jednou z úloh vakcíny je potlačiť u ľudí národnobuditeľské cítenie a schopnosť čítať západnú propagandu.

„V prípade mentálne slabších jedincov je vakcína neúčinná, v niektorých prípadoch môže tiež spôsobovať posilnenie proruskych hodnôt a aktivovať šiesty zmysel citu pre identifikovanie vlastného pozorovania prostredníctvom optických káblov,“ vysvetluje hovorca organizátor svetového prevratu Josef Goldberg.

Po dôkladnom pozorovaní aktivity Slovákov na sociálnych sieťach, predovšetkým stránok ako je Zem a Vek, Hlavné správy či fanúšikovskej stránky Igora Matoviča sme vyhodnotili, že slovenský národ nespĺňa inteligenčne požiadavky na podanie nanočipu od firiem Pfizer & BioNtech či Moderna,“ dodáva.

Vlna odporu ale neutícha. Začali sa ozývat aj jedinci, ktorí boli prvotne proti noseniu rusok a vakcinacii ako takej. „No boha, zrazu pre Sorosove vakciny niesme dost dobri, keď trebalo zháňať dlažobné kocky pred úrad vlady, bol mu po vôli aj hocijaký Šeliga,“ komentuje problém aktívny člen diskusie skupiny Niesme ouce. 
 

Keď sa naša redakcia snažila získať stanovisko priamo v centrále vlády sveta od Georga Sorosa na otázku, či mu nevadí šírenie hnusoby priamo v srdci Európy, jednoducho nás odbil so slovami „noačo“.

Simona

Čítaj nasledujúce

Svedkovia Matovičovi spustili predaj svätých obrázkov, avizujú snahu o blahorečenie