tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Kollár má po nehode problém s rozmnožovaním. Odborníci predpokladajú výrazný pokles pôrodnosti

Od autonehody Borisa Kollára už prešiel nejaký ten čas. S odstupom mesiacov sa ukazuje, že nebude mať následky len preňho. Aj keď sa cesta do lekárne 24. októbra 2020 nášmu predsedovi parlamentu vďakabohu nestala osudnou, obletela celý internet. Slovensko dlho žilo správami o jeho zdravotnom stave či potýčkami zdravotných sestier s jeho takzvaným háremom.

Kollárova hospitalizácia sa skončila, problémy pre Slovensko nie

Kollár je z nemocnice dávno doma a zbavil sa už aj povestného adventného venca, ktorý chránil jeho zranenú chrbticu poeticky priamo počas Vianočných sviatkov. Odborníci však až teraz vedia potvrdiť dopad jeho jazdy na Slovensko. Avizujú, že pôrodnosť na Slovensku do 9 mesiacov od nehody klesne až o 69 %.

„Starosti sme si začali robiť už v dobe, kedy sa ukázalo, že predseda parlamentu začal preferovať sexuálne styky s transsexuálmi. Naše obavy sa v tej dobe našťastie nepotvrdili. Momentálna situácia sa však javí byť oveľa vážnejšia. Niekoľko odborníkov nám potvrdilo, že povaha zranení predsedu parlamentu je nezlučiteľná s vykonávaním pohlavného aktu,“ komentuje situáciu vedúci oddelenia pôrodnosti štatistického úradu Vilhelm Rozptyl.

 „Na situáciu, ktorá môže mať pre našu republiku fatálne následky, sme upozorňovali najvyššie štátne autority. Zakaždým nás ale odbili argumentom, že nie je možné, aby sexuálny život a plodnosť nášho najznámejšieho slovenského podnikateľa mala taký veľký význam pre slovenskú populáciu. Dôkazy sú však jasné. Výskumy potvrdili, že minimálne 50 % Slovákov narodených po roku 1978, kedy začal byť Kollár sexuálne aktívny, zdieľa jeho DNA. Tento fakt nemôžeme ako spoločnosť ignorovať,“ vysvetľuje Rozptyl. „V prípade, že DNA Borisa Kollára vypadne z obehu, neprídeme len poklesom pôrodnosti, o populáciu, ktorá má pracovať na naše dôchodky, ale významne klesne aj počet plodných alfa samcov tzv. hustlerov,“ varuje. 

Odborníci majú riešenie

Na otázku, čo plánujú s daným problémom robiť odhodlane odpovedá: „V našej osvete nepoľavujeme. Populačná kríza sa blíži míľovými krokmi, niekto nás raz musí vypočuť. Zvažujeme aj osloviť priamo pána predsedu, aby daroval svoj najcennejší materiál. V období jeho rekonvalescencie by mohlo pokračovať oplodňovanie umelou cestou a aspoň mierne by sme takto mohli minimalizovať škody tejto udalosti.“

V danej veci sme sa snažili skontaktovať aj priamo s pánom predsedom, no na otázku, či ho netrápia možné existenčné problémy Slovenska kvôli jeho spanilej jazde len povedal „Noačo, ja už mám detí dosť.“

Simona

Čítaj predchádzajúce

Svedkovia Matovičovi spustili predaj svätých obrázkov, avizujú snahu o blahorečenie

Čítaj nasledujúce

Covid na Slovensku zmenil sčítanie obyvateľstva na odčítavanie, matematici krútia hlavami