tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Hra prírody alebo politická propaganda? V dedine blízko Hlohovca mohutné sovy terorizujú obyvateľov

Sova Harabin

Obyvateľov Horných Otrokoviec, sužujú veľké problémy. V ich obci sa pred pár mesiacmi objavili gigantické fialové sovy, ktoré útočia na obyvateľov. Podľa očitých svedkov sovy dosahujú výšku až do  dvoch  metrov, majú sýte fialové sfarbenie peria a na obete útočia veľkým ostrým zobákom. Keď práve neútočia na bezbranných ľudí žijúcich v tejto malej dedinke, obťažujú ich hlasným škriekaním. Môže ísť len o dohady či špekulácie, no niektorí obyvatelia nám potvrdili, že škriekanie pripomína ľudskú reč. Podľa svedkov gigantické fialové sovy kričia „Ja som vy-hral!„.

Vyčíňanie obrovských operencov zažil na vlastnej koži aj obyvateľ Pišta F. „ja som si sedel v karšme a zrazu došiel ten fialový vták a začal ma ďobať a kričať že on vyhral! Som na neho vrískal, že boha ti, čo si vyhral a v tom mi vylial pivo,“ popisuje svoju skúsenosť. Opísal hrozivú skúsenosť pán Pišta, ktorý nás ale vzápätí upokojil, že vyliate pivo dopil zo zeme. 

Prehovorila aj starostka

O vyčíňaní týchto vtákov sme sa rozprávali aj so starostkou obce Evou Kukučkovou, ktorá nám porozprávala o svojej teórií pôvodu týchto mohutných sovách „Ja v tejto dedine žijem celý život, ale niečo také som ešte nevidela. Žili sme si tu v mieri a pokoji až kým v čase poslednej kampane na parlamentné voľby neprišiel pán Harabin so svojím veľkým fialovým autobusom. Odkedy odišiel začali sa diať divné veci. Po dedine sme začali nachádzať fialové perie a neskôr sa objavili aj gigantické sovy,“ uviedla starostka.

Či ide o politický zámer alebo ojedinelý prírodný úkaz zatiaľ nie je jasné. O vyjadrenie na vzniknutú netypickú situáciu sme žiadali aj samotného JUDr. Štefana Harabina. Na otázku, či si je vedomý toho, že pôvodcom vzniku fialových operencov môže byť práve jeho „kampaňový“ autobus odpovedal stroho: „no-a-čo“.

Iuka

Čítaj predchádzajúce

Krajniak spustil omladzovaciu reformu, seniorov chce posielať po nákazu do kostolov

Čítaj nasledujúce

Po očkovaní Sputnikom V sa objavuje na ramene kosák a kladivo