tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Lukašenko prisľúbil novú vakcínu, testovať ju mali na Lotyšoch a hydine

Despotický vodca bieloruského národa, Alexandr Lukašenko prišiel so šokujúcou informáciou. Jeho výskumníci vraj dlhodobo pracujú na produkcii vlastnej vakcíny proti novému koronavírusu. Vakcínu s menom Galina už pol roka tajne vyvíjajú v laboratóriách vo Vicebskej oblasti. 

Hneď, ako táto informácia vyplávala na povrch, Bieloruskému výskumnému inštitútu začala klásť Európska komisia množstvo otázok. Jednou z nich boli klinické testy. Podľa doterajších informácii má byť testovanou vzorkou susedný Lotyšský ľud a hydina, konkrétne morky bronzové.  

Európska únia ma pochybnosti

Európskej komisii sa vzorka nepozdáva. Výber podľa nich vyzerá až príliš podozrivo. Do obehu sa dostávajú aj rôzne konšpiračné teórie. „Máme informácie, že výskumy ktoré v Bielorusku prebiehajú nemajú nič spoločné s vývojom vakcíny. Domnievame sa, že výber týchto dvoch skupín nie je vôbec náhodný“, komentuje situáciu José Solucion, zamestnanec Európskej komisie, ktorý má pod dohľadom problematické situácie, ktoré Bielorusko dlhodobo vyvoláva. 

K dispozícii sú šokujúce svedectvá

Spoza hraníc tejto uzavretej krajiny prichádzajú informácie z rôznych zdrojov, že v oblastiach kde prebiehajú testy sa dejú podivné veci. Európska komisia tam vyslala svojich ľudí, aby v tajnosti prešetrili o čo ide.

 Svoje zážitky nám opísal Jean Paul Dindon, vedúci výpravy: „Oblasť kde prebiehajú údajné testy som bol osobne navštíviť. Šok z toho čo som videl neviem ani opísať. Ľudia, ktorým sa podala vakcína behali po dedine kotkodákali, žrali zob a dokonca znášali vajcia.” 

Tím odborníkov navštívil aj obrovskú farmu,  v ktorej Bielorusi chovajú najviac moriek a moriakov bronzových v Európe. „Z farmy sa stala vojenská akadémia. Morkám sa nejakým spôsobom tak prispôsobili končatiny, že vedia ovládať kalašnikov. Videli sme dokonca aj pár mohutných moriakov ako obsluhujú protitankovú päsť. Nechýbali hrdzavé dýky, meče či dokonca kovové nunčaky.” dodáva Dindon.  Bielorusi  podľa neho pripravili túto hydinu na rôzne formy útoku, od boja na blízko až po letecké nájazdy a žiadna zbraň im nie je cudzia. 

Hrozí Európe vojenský konflikt ?

Po týchto zisteniach nemohla ostať spoločnosť ticho, Európska únia má opodstatnené obavy. „Myslíme si, že Bieloruskí vedci pod prísľubom skorého očkovania a dodávky neobmedzeného množstva Krambabulie, bieloruského alkoholu, presvedčili Lotyšov aby sa zúčastnili testov.” 

Podľa Dindona namiesto podania vakcíny vedci prepojili Lotyšskú DNA  a DNA moriek. Participanti sa tak mentálne menia na hydinu a z moriek a moriakov sa stávajú profesionálni bojovníci. “ Z toho nám jednoznačne vychádza, že sa Lukašenko chystá túto oslabenú krajinu obsadiť a to práve za pomoci novovyvinutých operených zabijakov. Okrem toho nemôžeme ani tušiť v čom všetkom ďalšom je vodca ochotný využiť ich silu. Je jasné, že môžeme každú chvíľu očakávať vojenský konflikt. Treba čo najskôr zasiahnuť,“ varuje Dindon. 

Armádne zložky EÚ sa vyjadrili, že pracujú na tvrdej intervencii. Chystajú sa základňu napadnúť a morky proste vyzabíjať. V prípade, že bude akcia úspešná, Európa by po vzore Ameriky mohla začať každoročne tento deň sláviť ako Deň vďakyvzdania. 

K nejakému stanovisku sme sa snažili dospieť aj priamo u bieloruských úradov, no na otázku, prečo sa chystajú obsadiť práve Lotyšsko, keď tá krajina nemá čo ponúknuť sme dostali len odpoveď „noačo“.

Simona

Čítaj predchádzajúce

Po očkovaní Sputnikom V sa objavuje na ramene kosák a kladivo

Čítaj nasledujúce

Mimozemská civilizácia navštívila Slovensko, premiéra zobrala so sebou