tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Mimozemská civilizácia navštívila Slovensko, premiéra zobrala so sebouMnohí si mysleli, že horšie ako v roku 2020 už snáď ani nemôže byť. Rok 2021 je ešte len vo svojom prvom kvartáli a hneď na jeho úvod  sa ľudstvo stretlo s mimozemskou civilizáciou. A to rovno na území nášho malého štátu. V dnešných skorých ranných hodinách viacero zdrojov potvrdilo, že premiér Igor Matovič bol unesený mimozemšťanmi.

Celý incident sa odohral v bydlisku pána premiéra, kde na streche jeho domu pristála veľká vesmírna loď v tvare jeho posledného facebookového statusu. Následne z lode vystúpilo niekoľko zvláštnych bytostí a premiéra zobrali násilím do svojho vesmírneho prostriedku. Celá akcia prebehla veľmi rýchlo a vesmírna loď spolu s Matovičom odletela nevedno kam.

Týmto sa však vyčíňanie mimozemských tvorov vonkoncom neskončilo. Na Zem zaslali prostredníctvom instagramového účtu známej influencerky Zuzany Plačkovej video, kde sa dožadujú od Slovenskej republiky 2 miliónov ton reďkoviek. Vo videu sa ďalej uvádza, že ak Slovensko nebude schopné dodať mimozemšťanom enormné množstvo malej zeleniny, bude Matovič uväznený do konca života na neznámej planéte.

Minister hospodárstva však uvádza, že atypickú požiadavku mimozemšťanov nie je možné splniť. „Toľko reďkoviek nevypestuje Slovenská republika ani za 3 roky, nemôžem si dovoliť prikázať farmárom a malým podnikateľom, aby pestovali len túto zeleninu. Iné druhy zeleniny by sa potom zanedbávali a Slovensko by mohlo čeliť ďalšej hospodárskej kríze,“ zhrnul minister.

 Keď sme sa však opýtali, či si je vedomý, že ak túto požiadavku nesplníme, hrozí scenár, že Matovič zostane uväznený vo vesmíre odpovedal „Noačo„.

Iuka

Čítaj predchádzajúce

Lukašenko prisľúbil novú vakcínu, testovať ju mali na Lotyšoch a hydine

Čítaj nasledujúce

Tvrdý lockdown nie je dosť tvrdý, zhodujú sa sexuológovia