tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Matovič kúpil 200 000 holubov, na svojich voličov chce údajne srať aj doslova

Vo včerajších popoludňajších hodinách redakcia noačo news obdržala nezvyčajnú informáciu. Novovymenovaný premiér financií Igor Matovič mal podľa našich informácií obstarávať veľké množstvo kadiaceho vtáctva, konkrétne holubov domácich. 

Okamžite sme začali investigatívne daný podnet rozpitvávať

Najpravdepodobnejšia teória je, že Matovič plánuje všetky vtáky naučiť vylučovať exkrementy na povel a potom ich naraz vypustiť na slobodu. Týmto spôsobom má chcieť vypúšťať do sveta nekontrolovateľné sračky aj reálne a nielen prostredníctvom svojho facebooku.

Spýtali sme sa odborníkov, či je vôbec možné holuba domáceho naučiť vylučovať na povel. “S dostatočnými skúsenosťami určite. Vtáky by ale samozrejme museli vykonávať potrebu aj samovoľne. Tento druh sračiek by mohol tým pádom Igor mieriť špecificky na konkrétnych občanov, ale aj úplne náhodne. Presne ako v prípade jeho statusov či legendárnych tzv. “plačoviek”. Je to dokonalá metafora na to, čo so slovenskom tento obyčajný človek momentálne robí,” odpovedá skúsený ornitológ Prof. RNDr. MUDr. Marek Vogel PhD. 

Ďaľsou nepotvrdenou špekuláciou je, že Matovič nekúpil holubov ale holubice, ktoré chce na znak mieru a svojej známej teatrálnosti pred médiami vypustiť pred domom Richarda Sulíka. Zároveň majú popritom aj otestovať jeho novú pizza piecku. 

Grandióznosťou a dramatickosťou sa takýto akt na obyčajného premiéro-ministro-človeka bezpochyby hodí. Na strane druhej je to plán príliš pozitívny bez, preňho, charakteristickej nadmernej dávky paranoje a chrapúňstva. Naša redakcia sa musí tým pádom prikloniť k prvej teórii.

Keď sme sa dopytovali priamo na ministerstve, aký majú s operencami plán a či nevyzerá minister opäť ako kretén, odpovedali klasicky len “noačo”.

Simona

Čítaj predchádzajúce

Rúška a respirátory na Slovensku umierajú krutou smrťou na udusenie, príčinou je zápach z úst

Čítaj nasledujúce

Dopad čínskej rakety bude mať pre Slovensko nedozierne následky. Jej trosky uchovávajú zvyšky zmluvy k Sputniku