tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Dopad čínskej rakety bude mať pre Slovensko nedozierne následky. Jej trosky uchovávajú zvyšky zmluvy k Sputniku

Celý svet niekoľko dní sledoval aký osud dostihne čínsku raketu, ktorá sa nedopatrením dostala na obežnú dráhu Zeme. Aj keď bolo isté, že jej trosky nezasiahnu Slovensko, raketa bude však mať zrejme na našu krajinu dopad iný. 

Zvyšky zhorenej rakety nakoniec skončili v indickom oceáne a okrem rýb nikoho na živote neohrozili. Naša redakcia však získala exkluzívnu informáciu. V troskách sa našiel originál slovenskej zmluvy k Sputniku V, na ktorý sa už niekoľko mesiacov pýta celá krajina. 

Čína zvolila hostilný prístup

O vysvetlenie, čo to má celé znamenať sme sa dožadovali priamo od čínskych úradov. Našim dotazom sa venoval priamo čínsky minister nepravdepodobnosti a neuveriteľných náhod Shitzu Bull-Sung. 

„Čínska ľudová republika sa dištancuje od akejkoľvek spojitosti s touto nehoráznosťou. Vedieme vlastné vyšetrovanie o tom, kto si mohol dovoliť tento doklad do rakety prepašovať. Toto nie je prvýkrát, kedy sa významné dokumenty Slovenskej republiky objavujú kade-tade. Nech si slovenskí verejní činitelia upracú najprv na babkinej povale.“ zdôraznil. 

Po snahe vysvetliť mu, že účtovníctvo pána ex-premiéra bolo z povaly odstránené, a teda jeho argument je neaktuálny nás minister neľútostne zrušil. Tieto útoky nedávajú zmysel aj preto, že v troskách sa našli zároveň Zemanove čínske stimulanty na dlhovekosť a 20 litrov porozbíjanej vodky Zubrowky z Poľska. 

Odpoveď sa črtá na medzinárodnom fóre

Od oficiálnych inštitúcii sme informácie nezískali a tak museli naši redaktori siahať po alternatívnych zdrojoch. 

Niekoľko dní po úniku informácie vznikla na medzinárodnom fóre, ktoré by sa dalo voľne preložiť ako „Slepo s alpou, pravde napred“ podskupina Československé opojenectvo.

Organizátori tejto skupiny veria, že raketa na obežnej dráhe nebola technická chyba. Podľa nich mali bratia Česi v pláne do vesmíru vystreliť ich prezidenta. Tým pádom by kuriózny obsah nájdený v troskách dával význam aj keď nájdené množstvo alkoholu by podľa odborníkov nebolo pre prezidenta dostačujúce.

Ruka ruku myje

Podľa nich, s týmto plánom Čechom pomáhali aj slovenskí politici. Česi sa za takúto službu odvďačili tým, že spolu s alkoholom a medicínou prepašovali do rakety aj zmluvu k Sputniku V. Tým chceli ukončiť nekonečnú debatu či zmluvu náš najznámejší obyčajný človek čítal alebo nie. Nakoľko to však vyzerá, že český prezident je relatívne živý a zdravý a stále sa nachádza na území jeho vlasti, dovolili sme si ich teóriu spochybniť. Argumentovali: „Prezident pravdepodobne pred cestou vypil chýbajúcu Zubrowku a tak do vesmíru nemohol vycestovať, noačo.“

Simona

Čítaj predchádzajúce

Matovič kúpil 200 000 holubov, na svojich voličov chce údajne srať aj doslova

Čítaj nasledujúce

Homosexuáli sa masovo sťahujú do ružových okresov podľa covid automatu