tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Homosexuáli sa masovo sťahujú do ružových okresov podľa covid automatu

Život v ružovom okrese sa stal lákadlom pre mnohých.

Epidemická situácia na Slovensku sa naďalej zlepšuje, na dennej báze ale pribúda asi 650 pozitívne testovaných osôb a pozitivita PCR testov je okolo 5 percent. Keďže v skutočnosti je 5 percent len zle zaokrúhlených 4,12 percent, čo je pomer neheterosexuálnych ľudí v spoločnosti, protipandemické opatrenia na Slovensku odhalili zaujímavý fenomén. Keď sa pozriete na rozdelenie slovenských okresov podľa stupňa výstrahy, zistíte, že väčšina našej krajiny je ružová, čo je farba, ktorú rodové stereotypy pripisujú homosexuálom. Na to, či je to prirodzený vývoj epidémie v našej krajine, náhoda, či dokonca rafinovaný zámer, sme sa opýtali ministra zdravotníctva generála Vladimíra Lengvarského.

„Dnes, 17. mája, si pripomíname medzinárodný deň boja proti homofóbii a prišlo nám len logické, že by mala byť väčšina okresov ružovej farby, keďže farbám na covid semafore už dlhšie nikto nerozumie a posledné mesiace ich vyberáme takmer úplne náhodne. Najprv sme chceli urobiť cez celé Slovensko dúhu, no nechcelo sa nám vymýšľať odlišné opatrenia pre každú farbu dúhy. Takto chceme, premaľovaním Slovenska naružovo, vyjadriť podporu homosexuálom, ktorí žijú medzi nami,“ povedal nový a trošku menej bigotný minister zdravotníctva. Dodal, že ak by bol na poste ministra zdravotníctva, jeho predchodca Marek Krajčí, dočkali by sa neheterosexuálni ľudia len krátkej modlitby za ich hriešne duše, ktoré aj tak skončia v pekle za to, že nežijú v tradičnej rodine a kradnú deti heterosexuálnym párom. 

Kontaktovali sme agnostické občianske združenie Homosexuáli proti všetkému (HPV) a zistili sme, že z kroku ministerstva zdravotníctva nadšení nie sú. „Ministerstvo zdravotníctva má HPV už dlhšie v hľadáčiku. Vyjadrujú sa o nás ako o víruse a tvrdia, že sa nás treba zbaviť. Teraz nám ešte pripísali tento spiatočnícky stereotyp” posťažoval sa hovorca združenia Johan von Šatník.

Bežná prax ale ukázala, že homosexuáli prejavili obrovský záujem o to, žiť v ružovom okrese. Okrem žiadostí o registrované partnerstvá homosexuálov sa na úradoch kopia aj registrácie na zmenu trvalého bydliska. Momentálne je na Slovensku 50 ružových okresov, avšak s priaznivým vývojom pandémie sa dá v najbližších mesiacoch očakávať ich úbytok. To by mohlo znamenať, že sa homosexuálne páry budú v blízkej budúcnosti viackrát sťahovať, čo môže spôsobiť nedostatok prísad na Piñacoládu v určitých regiónoch našej krajiny. O zavedení trvalých ružových okresov zatiaľ naša bigotná vláda neuvažuje, no rada by zaviedla zóny bez LGBT, obľúbené najmä v susednom Poľsku. 

Keď sme sa skupinky homosexuálov pred mestským úradom v Prievidzi opýtali, či im nebude prekážať, že sa budú musieť sťahovať do iného okresu ak sa situácia s koronavírusom zlepší, odpovedali iba “no-a-čo”.

Martin

Čítaj predchádzajúce

Dopad čínskej rakety bude mať pre Slovensko nedozierne následky. Jej trosky uchovávajú zvyšky zmluvy k Sputniku

Čítaj nasledujúce

Koaličnú krízu má vyriešiť zápas vo Fortnite