tu bude reklama, keď nám nebudeš platiť

Do Mareka Krajčího vstúpil Duch Svätý, po hodine odstúpil

Na území Slovenskej republiky sa udial božský zázrak. Nápomocný k tomu mohol byť aj samotný internet a meme kultúra.

Staré náboženské proroctvo vraví, že ak sa vysloví vetné spojenie „Chlóra Buanda Salara Bandalara Vuandara Banda“ 666-krát, Duch Svätý sa zjaví a vstúpi do bytosti, ktorá nemá obriezku.  Pravdepodobne sa tak stalo v dnešných dopoludňajších hodinách. Duch Svätý si za hostiteľa vybral nášho bývalého ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.

Odborníci sa domnievajú, že samotné zjavenie sa mohlo udiať aj vďaka internetu a virálnemu videu, v ktorom sa stará modlitba Salara Bandalara stala populárnou medzi veľkým množstvom ľudí, ktorí svojím uťahovaním si z nej napomohli naplniť kvótu 666.

Dôvodom, prečo sa hostiteľom stal práve Krajčí, môže byť, že sa Duchovi na prvý pohľad páčila jeho servilnosť voči autoritám, nadriadeným a Bohu ako takému. To sa mu však nakoniec vypomstilo.

Jeho výber bol sklamaním

Výber sa mu ale nevyplatil, nakoľko len po hodine súznenia, vydala božská entita prekvapujúce stanovisko. „Bohužiaľ, musím konštatovať, že výber hostiteľa sme precenili. Ľudská schránka, ktorú som si vybral nie je obývateľná. Po vyhrážkach, ktoré som obdržal ale aj samotných podmienkach, ktoré som mal v hostiteľovej mysli musím odstúpiť.“ oznámil na tlačovej konferencii, ktorá sa konala pred kostolom v Báči.

Duch Svätý nepovedal konkrétne čo sa počas zázraku udialo, naša redakcia má však exkluzívne informácie práve od Báčskej farnosti. Ani nie 20 minút po fúzii, sa do situácie údajne zamiešal Igor Matovič, ktorý priam hystericky trval na tom aby Duch Svätý odstúpil, nakoľko Marek Krajčí môže byť podľa dohody posadnutý len samotným Igorom a nikým iným.

Kali a iné zoologické zážitky

Svoje zážitky získané v mysli bývalého ministra na záver ešte prirovnal k hodinovému koncertu Vreštana hrdzavého. Nevhodná mu prišla aj jeho zbierka videí pre dospelých, ich obsah ale nechcel špecifikovať.

„Ako keby vám v hlave nonstop išiel Kaliho koncert. Proste sa to nedalo vydržať. A to porno ani nebudem komentovať. Slovensko mohlo mať konečne tiež nejaký zázrak. Nevydalo, odchádzam.“ Po tomto poslednom konštatovaní sa jednoducho vyparil a nebol priestor na žiadne ďalšie otázky.

Stanovisko sme museli jednoznačne získať aj od kresťanského centra Spolok života, ktoré stojí za virálnym videom. Našli sme ich pred klinikou v Ostraticiach, kde protestovali proti potratom. (klinika bola pre zvieratá pozn.red.) „Noačo, my máme Kaliho hudbu radi.“ povedali.

Simona

Čítaj predchádzajúce

Korporátne spoločnosti budú od svojich zamestnancov vyberať daň za „smalltalky“